Menu
Home O mnie

O mnie

Szamotam się w kuchni już od  ponad 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie – karmiąc tych, których kocham.

 

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach. Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach!

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w swój rozmiar, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Jestem też na Facebooku, na stronie Karo In The Kitchen i na Instagramie. Znajdziecie tu relacje „od kuchni” i zapowiedzi nadchodzących postów. Zapraszam!

Nie jestem zainteresowana jakimkolwiek barterem – pracuję wyłącznie na umowy i wyłącznie za pieniądze, nie za towary czy usługi oferowane w barterze. W blog, treści i fotografię wkładam swoją wiedzę, pracę, pieniądze i czas, za które barter nie jest dla mnie jakąkolwiek formą zapłaty.

 

Wszystkie treści, zdjęcia i przepisy są mojego autorstwa, chyba że zaznaczono inaczej.
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania, częściowego lub w całości, jakichkolwiek treści bloga bez uprzedniej zgody i wiedzy autora
.
Wszelkie roszczenia dotyczące naruszenia praw będą dochodzone na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami.

8 komentarzy na temat “O mnie

  1. Witaj Karo, wczoraj znalazłam Twój blog. Zbieram szczękę z podłogi. Tak doskonale podanych informacji nie znalazłam nigdzie wcześniej. Jesteś bardzo konkretna, przepisy opisujesz tak przejrzyście i ciekawie, że nogi same kierują się ku kuchni, by coś wykombinować. Genialna wiedza, wkład pracy, a przy tym całość niczym leką ręką zakreślone serce na stolnicy z mąką. Jesteś autorką fantastycznych zdjęć – te na blogu są bardzo pomocne i strukturalizują wszystko co piszesz, dodatkową są po prostu piękne, Twoje. Te na Instagramie zachwycają tonami i światłem. Jesteś uosobieniem kobiecej siły, pięknym człowiekiem, który odmienia ten świat na lepsze. Życzę Ci sukcesu na miarę Twoich marzeń. Spełnienia. Zyskałaś wierną czytelniczkę, na pewno będę tu zaglądać przez następne lata. W mojej internetowej bibliotece kulinarnej zdeklasowałaś dotychczasowe pierwsze miejsce. Serdecznie Cię pozdrawiam.

    • Aniu, słów mi brakuje żeby Ci podziękować, kochana 🙂 Całego świata nie zmienię, takiej mocy sprawczej nie mam – ale dzięki tej stronie może choć odrobinę uda mi się zmienić na lepsze czyjąś kuchnie i gotowanie 😉 Ściskam gorąco!

  2. … na miłość Boską, czy może mi ktoś powiedzieć co zrobić aby przestać czytać tą stronę… siedzę 3 godziny, głodny już jestem a przestać czytać nie mogę! Naprawdę fantastyczna i w każdym aspekcie profesjonalna strona, opisy i ich dokładność, uwagi, zdjęcia a do tego tchnie od niej takie ludzkie, miłe coś…

    • Józefie, ciesze się że lektura Cię w ciągnęła i mam nadzieję, że zachęciła do gotowania! Mam też nadzieję, że zostaniesz na dłużej – pozdrawiam 🙂

    • Nie, tylko pizza i chleba w najbliższym czasie na pewno nie będzie. Jeśli korzystam z jakiś ‚zakwasowych’ przepisów na chleby to tylko z książki Hamelmana, a tego po polskim internecie jest mnóstwo i nie ma najmniejszego sensu się powielać z tymi samymi informacjami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites