Szamotam się w kuchni już od 15 lat. Gotuję bo lubię- odkrywanie ciągle nowych smaków i możliwości sprawia mi ogromną przyjemność. Troszczę się przez gotowanie- karmiąc tych, których kocham.

Bloguję, bo moi znajomi mieli serdecznie dość bezradnego patrzenia na zdjęcia kolejnych posiłków. Teraz i oni, i Wy, nieznani mi Czytelnicy, mając na podkładkę moje kuchenne sukcesy i niewypały, macie szansę się wykazać i trochę pomieszać we własnych garach. Chodźcie, dajcie się poprowadzić za rękę po kuchni a pokażę Wam, że diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach.

Życie kucharki to ciągła walka między mieszczeniem się w rozmiar 36, a dokładką. To co, jeszcze po kawałeczku?

Nie jestem zainteresowana jakimkolwiek barterem – pracuję wyłącznie na umowy i wyłącznie za pieniądze, nie za towary czy usługi oferowane w barterze. W blog, treści i fotografię wkładam swoją wiedzę, pracę, pieniądze i czas, za które barter nie jest dla mnie jakąkolwiek formą zapłaty.

Wszystkie treści, zdjęcia i przepisy są mojego autorstwa, chyba że zaznaczono inaczej. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania, częściowego lub w całości, jakichkolwiek treści bloga bez uprzedniej zgody i wiedzy autora. Wszelkie roszczenia dotyczące naruszenia praw będą dochodzone na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami.